Kapcsolattartók

 

 

Piktor Kft.

Székhely és telephely: 9023 Győr, Mészáros Lőrinc út 1.
Adószám: 13067025-2-08
Bankszámlaszám: 10300002-33221696-00003285
Cégjegyzékszám: 08-09-011325
Győri Törvényszék Cégbírósága  
Központi telefon: +36-96/ 511-860
Központi fax: +36-96/ 411-285
E-mail: piktor@piktorfestekbolt.hu

 

Ügyvezető:

Csiza Tamás csiza.tamas##kukac##piktorfestekbolt.hu

Üzletvezető Győr:

Ifj. Csiza Tibor csiza.tibor##kukac##piktorfestekbolt.hu

Üzletvezető Celldömölk:

Bindics Imre celldomolk##kukac##piktorfestekbolt.hu +36-95/424-282

Üzletvezető Keszthely:

Bíró József biro.jozsef##kukac##isocolor.hu +36-83/314-687

Kereskedelmi vezető:

Kristóf István  kristof.istvan##kukac##piktorfestekbolt.hu

Üzemeltetési vezető:

Faltusz Róbert faltusz.robert##kukac##piktorfestekbolt.hu +36-96/511-867 

Könyvelés - Gazdasági vezető - Pénzügyi vezető:

Fazekasné Matyók Ilona fazekasne.ili##kukac##piktorfestekbolt.hu +36-96/511-868
Pékné Szeitz Melinda pekne.melinda##kukac##piktorfestekbolt.hu  

Pénzügy:

Boros Éva boros.eva##kukac##piktorfestekbolt.hu +36-96/511-862
Danka Helga danka.helga##kukac##piktorfestekbolt.hu  
Nagy Beáta nagy.beata##kukac##piktorfestekbolt.hu  
Tarczi Vera tarczi.vera##kukac##piktorfestekbolt.hu  
Hancvikkel Tímea hancvikkel.timea##kukac##piktorfestekbolt.hu  

Marketing-Grafika:

Fehérváry Eszter fehervary.eszter##kukac##piktorfestekbolt.hu +36-96/511-865
Fücsök Krisztina fucsok.krisztina##kukac##piktorfestekbolt.hu  

Áruforgalom:

Csernyi Anita csernyi.anita##kukac##piktorfestekbolt.hu +36-96/511-866
Fekete Barbara fekete.babarara##kukac##piktorfestekbolt.hu +36-96/511-863
Kövessy Melinda kövessy.melinda##kukac##piktorfestekbolt.hu +36-96/511-861
Ramm Tekla ramm.tekla##kukac##piktorfestekbolt.hu  
Zsolnai Marianna zsolnai.marianna##kukac##piktorfestekbolt.hu  

Területi képviselő:

Horváth Zoltán horvath.zoltan##kukac##piktorfestekbolt.hu +36-70/33-57-834